Proč děláme web, denní newsletter, týdenní Katovnu a nově též měsíční souhrny? Poslechněte si.

Vivantis spustil na Slovensku nový e-shop

Firma spadající pod E-commerce Holding představuje web Prezdravie.sk.

Ředitel Vivantisu Martin Rozhoň

Ředitel Vivantisu Martin Rozhoň

Internetové obchody Vivantis z finanční skupiny E-commerce Holding spustily na slovenském trhu nový e-shop Prezdravie.sk. Obchod je stejně jako původní česká verze Prozdravi.cz zaměřen na „produkty přírodní medicíny a zdravého životního stylu“ a nabízí zhruba 12.000 produktů z této oblasti.

„Na Vivantis.sk jsme viděli velký zájem o komodity spojené se zdravím. Proto jsme se rozhodli vytvořit samostatný e-shop, kde by měli zákazníci pohromadě sortiment zdravé výživy, produktů přírodní medicíny a dalších příbuzných produktů,“ tvrdí Martin Rozhoň, ředitel internetových obchodů Vivantis, pod které Prezdravie.sk patří. 

„Zdraví jako segment je na vzestupu, což potvrzuje i skokový nárůst nových e-shopů lékárenských řetězců a dalších farmaceutických hráčů. Chceme tuto vertikálu maximálně podpořit,“ říká Jan Jírovec, výkonný ředitel E-commerce Holdingu. 

„Velký důraz klademe na výběr produktů z oblasti přírodní, celostní a alternativní medicíny. Ty reprezentuje například značka Natural Medicaments,“ dodává Rozhoň. „V české mutaci Prozdravi.cz jsme nedávno rozšířili sortiment na víc než 2.000 produktů zdravé výživy a víc než 7.000 produktů volně prodejného lékárenského sortimentu. Všechny tyto produkty mají k dispozici i zákazníci Prezdravie.sk.“

Vivantis vstoupil na Slovensko loni na podzim s e-shopem Vivantis.sk.