Vladimír Vořechovský nastupuje do agentury PP Partners

Bývalý šéf tiskového oddělení Babišova ANO je po 10 letech zpět v agenturním prostředí.

Vladimír Vořechovský

Vladimír Vořechovský

Vladimír Vořechovský, bývalý vedoucí tiskového oddělení hnutí ANO Andreje Babiše a ředitel komunikace na Úřadu vlády, se po 10 letech vrací do agenturního prostředí. Počátkem května nastoupil do agentury PP Partners Prague na pozici senior PR konzultant.

„Spojili jsme síly s Andrejem Čírtkem, který od chvíle, co ukončil své úspěšné angažmá ve státní správě, buduje agenturu s pestrým portfoliem klientů. Zaujalo mě jeho rychlé a přímočaré jednání, ale i to, že má za sebou kvalitní tým profesionálů s velmi dobrými výsledky,“ uvedl Vořechovský. V jeho příchodu vidí managing director PP Partners Čírtek potenciál k růstu agentury: „Věřím, že jeho nástup podpoří další rozvoj firmy a umožní rozšířit služby, které poskytujeme našim klientům z různých průmyslových oborů.“

Vořechovský začal kariéru jako sportovní redaktor zpravodajského webu iDnes.cz, byl editorem večerních zpráv TV Nova a ředitelem PR oddělení v agentuře Comunica. V roce 2013 nastoupil jako manažer PR a marketingu do holdingu Agrofert, od roku 2019 byl ředitelem odboru komunikace Úřadu vlády. Působil také jako vedoucí tiskového oddělení hnutí ANO. Z těchto funkcí odešel ke konci letošního února poté, co Babiš neúspěšně kandidoval na prezidenta.

PP Partners je pražská PR agentura, která působí na trhu od roku 2010, kdy do ní nastoupil jako konzultant Andrej Čírtek. Ten předtím působil jako tiskový mluvčí a ředitel komunikačního odboru Ministerstva obrany ČR. Mezi klienty agentury patří strojírenský holding Czechoslovak Group a automobilka Tatra Trucks.