VNV Productions otevírá v centru Prahy podcastové studio

Studio je součástí nedávno otevřeného Studia A36, pomáhá s nahráváním i postprodukcí.

Nové podcastové studio VNV Productions

Nové podcastové studio VNV Productions

Audiovizuální produkce VNV Productions rozšiřuje portfolio svých služeb o nové podcastové studio. To je součástí nedávno otevřeného Studia A36 na pražských Vinohradech. Klientům nabízí pomoc s nahráváním i postprodukcí.

„Ve studiu je možné nahrávání audio i video podcastů, rozhovorů a voiceoverů. V ceně pronájmu studia je aktuálně i zvukové vybavení pro nahrávání včetně zaškolení. Klienti u nás mohou díky snadné obsluze nahrát podcast bez přítomnosti zvukaře. Pro ty, kteří chtějí zvolit pohodlnější způsob, nabízíme možnost asistence při nahrávání včetně kompletní zvukové i obrazové postprodukce a zajištění hudební dramaturgie. Umíme se postarat o distribuci na běžné audioplatformy a propagaci nahraných podcastů ve spolupráci s ostatními agenturami ze skupiny,“ říká COO VNV Productions Jitka Davidová.

Nové podcastové studio VNV Productions

Nové podcastové studio VNV Productions

Studio A36 v pražské Americké ulici je ideální pro produkci zvukových i video podcastů. K dispozici je profesionální vybavení pro nahrávání zvuku od značek jako například Rode, Shure, Beyerdynamic nebo K&M a kamerový řetězec BlackMagic Design pro snímání obrazu. Prostor studia se dá modifikovat, takže každý podcast, který zde vzniká, může mít unikátní vizuální styl. Zvuk i obraz lze obratem zpracovat v postprodukční části studia.

Vybavení podcastového studia VNV Productions

Vybavení podcastového studia VNV Productions

Součástí pronájmu studia je i produkční zázemí včetně kuchyňky a parkovacích míst. Aktuálně ve Studiu A36 pravidelně nahrávají podcasty Backstage časopisu Glanc nebo projekt Jedna Formule.

VNV Productions ze skupiny Near & Dear je produkce s bohatým portfoliem klientů včetně značek jako Puma, Nestlé, Henkel, Amnesty International nebo Škoda Auto. Studio A36 je produkční a postprodukční studio ideální pro kompletní realizaci menších projektů a umožňuje odbavení celého procesu audiovizuální tvorby na jednom místě.

Text je součástí placené spolupráce se skupinou Near & Dear Group

Sdílejte