Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Vodafone si vybírá PR agenturu

Výsledek tendru má být znám v průběhu léta.

  • ČTK
  • 19. 06. 2014 11:18
Nejmladší ze tří zdejších mobilních operátorů Vodafone (dříve Oskar) funguje v Česku od roku 2000

Nejmladší ze tří zdejších mobilních operátorů Vodafone (dříve Oskar) funguje v Česku od roku 2000. Foto: Profimedia.cz

Česká pobočka mobilního operátora Vodafone poprvé vybírá PR agenturu. Do druhého kola postoupily společnosti Ami Communications, Ogilvy, Virklis/Neopublic a Pram Consulting. ČTK to řekl ředitel komunikace Vodafonu Miroslav Čepický.

Vodafone je jediný ze tří tuzemských mobilních operátorů, který si dosud činnosti v oblasti vztahů s veřejností zajišťoval vlastními silami. Pro konkurenční O2 pracuje Bison & Rose a pro T-Mobile AC&C.

„Hledáme agenturu, která nám bude silným partnerem a pomůže nám dále posilovat a oživit komunikaci pohledem zvnějšku a také nás podpoří v ještě přesnějším cílení zejména na regionální média,“ uvedl Čepický.

Výsledek výběrového řízení má být známý v průběhu léta.