Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Vodafone: Víkend patří keckám

Kampaň z dílny agentury Team Red, s hlasem Anny Geislerové

Vodafone spouští novou ATL kampaň propagující předplacené služby s názvem „Víkend patří keckám“. Hlas oběma postavám TV spotu propůjčila herečka Anna Geislerová.

Vodafone: Víkend patří keckám

Kampaň startuje 1. července a pokračuje až do poloviny srpna. Objeví se v out of home médiích, TV, rádiu, tištěných i online médiích. Kampaň z dílny agentury Team Red propaguje výhody předplacené karty Vodafonu, s níž stačí v týdnu provolat 5 minut, nebo poslat 5 zpráv a celý víkend pak lze neomezeně volat, nebo posílat SMS zdarma do sítě Vodafone.

Kampaň navazuje na sérii animovaných spotů a hraje si s mnohoznačností slova „kecka“. Hrdinkami kampaně jsou proto animované tenisky – kecky, které se v TV spotu objeví v typicky letním prostředí – při sjíždění řeky, nebo u Máchova jezera. Obě kecky promlouvají hlasem Aňy Geislerové.