A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Vojnová a Orgoníková jako PR executive v Havasu

Daniela Orgoníková

Daniela Orgoníková

Daniela Orgoníková po roce na pozici stážistky v Havas PR povýšila na PR executive. V agentuře se věnuje Induloně a několika značkám společnosti Walmark. Absolvovala Marketingovou komunikaci a public relations na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, kde pokračuje na oboru Mediální studia. V minulosti pracovala jako online redaktorka, věnuje se projektu Do Německa na zkušenou a podpoře německého jazyka v Česku.

Lenka Vojnová

Lenka Vojnová

Po krátké odmlce se do týmu nedávno vrátila jako PR executive Lenka Vojnová. Věnuje se zejména produkci eventů. Absolvovala Marketingovou komunikaci a public relations na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a Multimedia v ekonomické praxi na pražské Vysoké škole ekonomické, kde pokračuje ve studiu Informačního managementu. Dřív pracovala ve studentském rádiu během zahraničných studií ve Finsku a produkovala studentský snímek Sorry.