Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Vojnová a Orgoníková jako PR executive v Havasu

Daniela Orgoníková

Daniela Orgoníková

Daniela Orgoníková po roce na pozici stážistky v Havas PR povýšila na PR executive. V agentuře se věnuje Induloně a několika značkám společnosti Walmark. Absolvovala Marketingovou komunikaci a public relations na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy, kde pokračuje na oboru Mediální studia. V minulosti pracovala jako online redaktorka, věnuje se projektu Do Německa na zkušenou a podpoře německého jazyka v Česku.

Lenka Vojnová

Lenka Vojnová

Po krátké odmlce se do týmu nedávno vrátila jako PR executive Lenka Vojnová. Věnuje se zejména produkci eventů. Absolvovala Marketingovou komunikaci a public relations na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a Multimedia v ekonomické praxi na pražské Vysoké škole ekonomické, kde pokračuje ve studiu Informačního managementu. Dřív pracovala ve studentském rádiu během zahraničných studií ve Finsku a produkovala studentský snímek Sorry.