Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Voříšek z Óčka povede kreativu v Hybridu

Jiří Voříšek je po Lukáši Hniličkovi další, kdo jde do Hybrid Company z hudebního Óčka.

Jiří Voříšek

Jiří Voříšek

Do společnosti Hybrid Company, specializované na aplikace pro hybridní televizi, nastoupil Jiří Voříšek, dosavadní marketingový manažer hudební televize Óčko. V novém působišti má vést divizi Hybrid Creative, která se zabývá kreativním a efektivním zpracováním kampaní právě pro platformu HbbTV. Starat se bude o uživatelská rozhraní, rozvoj nových obchodních příležitostí a komunikační aktivity karlínské firmy.

Voříšek bude nadále s Óčkem spolupracovat na vybraných marketingových projektech. Z Óčka začátkem letoška přešel do Hybridu také technický ředitel Lukáš Hnilička. Hybrid provozuje vlastní reklamní systém Hybrid Ads, které používají televize Prima, Óčko, Barrandov a Šlágr.