A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Votruba nastupuje do Dostálovy SquareMedia

Tomáš Votruba bude mít ve SquareMedia Oldřicha Dostála pozici creative strategy director.

Tomáš Votruba na Digiveletrhu 2016. Foto: Vojta Herout

Tomáš Votruba na Digiveletrhu 2016. Foto: Vojta Herout

Někdejší spoluzakladatel a spolumajitel digitální agentury TL5 Digital Tomáš Votruba se po čase vrací do byznysu, nastupuje do fullservisové kreativní agentury SquareMedia Oldřicha Dostála, a to na pozici creative strategy director. “Po několikaměsíční pauze a odpočinku”, jak sám říká, tak má začít pomáhat značkám při vývoji kreativních konceptů i strategie v kampaních. Jeho ambicí přitom je propojovat kreativu s mediálním nákupem.

TL5 Digital zakládal Votruba s Janem Kotkem. Po následných neshodách přešel tým TL5 loni v létě do nově založené, Kotkem vedené agentury Peppermint Digital. Zmíněnému nákupu médií a také výkonnostnímu marketingu se Kotek s Votrubou před časem věnovali také ve společné agentuře Moneyball. Oba se přitom do vlastního pouštěli po angažmá v síťové agentuře WMC/Grey, Votruba v ní naposled dělal jako digital director. Dostál zase před loňským založením SquareMedia řídil digitál v McCann Prague. SquareMedia sídlí na adrese Františka Křížka 1 na Praze 7, kde sídlila i TL5 Digital.