V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Všední letní večery na Primě obsadí VIP Prostřeno!, novinkou je publicistika Na vlastní riziko

Televize Prima přichystala na letošní léto zvláštní vydání své úspěšné podvečerní kulinářské show Prostřeno! - od 25. června vždy od pondělí do pátku od 20 hodin. V prvním týdnu budou vařit Jiří Pomeje, Agáta Hanychová, Martina Gavriely a Eva Decastelo, v dalších Prima zpropaguje tváře svého rodinného seriálu Cesty domů (Kateřina Brožová či Miroslav Etzler) či postavy chystaného cyklu Obchoďák.

Prima tím na hlavním kanálu navazuje na úspěšnou sérii VIP Prostřeno!, která se vysílala v loňském roce před Vánocemi. Pořad, ve kterém vařily známé tváře, loni průměrně sledovalo 1,45 milionu diváků starších patnácti let, při podílu na sledovanosti 36 %.

Čas po deváté bude v pondělí patřit novému pořadu Na vlastní riziko. Na vlastní riziko aktérů, reportérů Primy, se odehraje řada neobvyklých či riskantních situací. V tentýž čas se v úterý na Primu vrátí kuchař Emanuele Ridi, v cyklu Léto s Italem provede po své domovině. Ve středu a ve čtvrtek bude Prima recyklovat bulvární Top Star a Kramopolovu show Nikdo není dokonalý.

Páteční večery mají patřit romantickým filmům podle Rosamunde Pilcher, o víkendových večerech se budou reprízovat české filmy (Tajemství hradu v Karpatech, Nezlobte dědečka, Hostinec U kamenného stolu či trilogie Bouřlivé víno, Mladé víno, Zralé víno) či hollywoodské kasovní trháky (Pearl Harbour, Vodní svět, Statečné srdce, Wall Street, Letiště, Zelená míle, Titanic, Bohové musí být šílení, Gladiátor, Agent bez minulosti).

PROGRAMOVÉ SCHÉMA PRIMA FAMILY V ČERVENCI A SRPNU 2012
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
20.00 VIP Prostřeno! VIP Prostřeno! VIP Prostřeno! VIP Prostřeno! Rosamunde Pilcher český film film
21.20 Na vlastní riziko Léto s Italem Top Star Best of Nikdo není dokonalý (repríza)
22.00 Partička (repríza)

Ze seriálů Prima family premiérově uvede Myšlenky zločince: Chování podezřelých. Prima Cool v létě nabídne dokumentární seriály Divoký vesmír či Dobyvatele ztracené pravdy, o nadpřirozených jevech. Prima Love má připraven Bod G, komediálně-erotický sitcom o herečce Gigi, která se snaží znovu vzkřísit svou bývalou slávu z béčkových filmů pro dospělé.