Ve čtvrtečním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Vychází speciál Extrémní vozy

Titulní strana speciálu Extrémní vozy

Titulní strana speciálu Extrémní vozy

Vydavatelství zájmových titulů Affinity Media dnes 30. června vydává první motoristický speciál časopisu AutoforDrive, nazvaný Extrémní vozy. Stojí 99 Kč a bude v prodeji v trafikách, v obchodních centrech, na čerpacích stanicích i ve vlastním prodeji vydavatelství. AutoforDrive vychází pět let, druhým rokem využívá licence s britským Autocarem. Jeho šéfredaktorem a také supervizorem nového speciálu je Josef Žídek.

Affinity Media Romany Žídkové působí v Česku jako vydavatel tištěných (Miminko, AutoforDrive, Báječná rodina) a elektronických titulů (Strankypromuze.cz, Strankyprozeny.cz). Na září slibuje spuštění dvou časopisů určené pro tablety.