V dnešním rozhovoru s MF Dnes prezident Miloš Zeman zopakoval svou výzvu k personálním změnám v České televizi, opět v souvislosti s možným neschválením výročních zpráv ČT. Těmi se bude v úterý 27. března zabývat volební výbor. Pokud je neschválí, dochází k výměně Rady ČT, potažmo potenciálně i ředitele. „Záleží ale nikoli na mně, nýbrž na politicích, kteří k tomu mají vztah, jaké vedení ČT si vlastně přejí,“ prohlásil Zeman.

Vychází speciál Prima vychytané křížovky

Prima vychytané křížovky

Prima vychytané křížovky

Časopis Prima vychytávky uvádí speciál Prima vychytané křížovky. Ve spojení kutilských nápadů a luštění využívá tváře televizního moderátora Ládi Hrušky. Novinku vydává agentura Solootions televize Prima ve spolupráci s vydavatelstvím Bauer Media. Novinka má 48 stran a stojí 25 Kč. K dostání bude od úterý 9. ledna do konce května v běžné distribuci PNS. „Využíváme čtenářsky oblíbený koncept, kdy po úspěšném vyluštění tajenky se hned můžete pustit do tvoření či vaření,“ říká Dana Vajglová, publisherka Bauer Media.

Obě mediální firmy od března 2016 společně produkují zmíněný měsíčník Prima vychytávky. „Průměrný prodaný náklad časopisu Prima vychytávky přesahuje 40.000 výtisků,“ uvedl Aleš Pýcha, marketingový ředitel Primy, zodpovědný za agenturu Solootions.