Vyšel tabletový časopis pro finanční poradce 2FP

Šéfredaktorem a vydavatelem elektronického měsíčníku je Josef Janda.

Titulní strana magazínu 2FP

Titulní strana magazínu 2FP

Finančním poradcům je určen digitální měsíčník 2FP, který poprvé vyšel ve čtvrtek 7. května - zatím pro systém Android, chystá se verze také pro iOS, pro iPady. Má vycházet vždy první čtvrtek v měsíci. Šéfredaktorem titulu je Josef Janda, který titul zároveň vydává ve své dolanské firmě Investia publishing, provozující taktéž web Investia.cz.

Květnové číslo 2FP přináší dvě desítky materiálů, ústředním tématem jsou úvěry na bydlení. Hlavní rozhovor je s ekonomkou, spisovatelkou a podnikatelkou Markétou Šichtařovou.

Úvodník magazínu 2FP

Úvodník magazínu 2FP

Polovina textů je přitom v bezplatném režimu, druhá polovina za úplatu. Cena zpoplatněné verze je aktuálně nastavena na 1,59 eura. Platící čtenáři mohou využít zaváděcí bonus a obdarovat až pět dalších časově omezeným přístupem. Od září bude cena jednoho čísla navýšena na 90 Kč.

Od květnového vydání bude zároveň možné za 990 Kč předplatit celý první ročník, který trvá od září 2015 do července 2016. Kromě 11 čísel získá předplatitel ještě plné přístupy do všech letošních předchozích vydání (květen, červen, červenec), dále ročenku mapující období 2014 na finančně poradenském trhu, také speciální vydání, které vyjde v únoru 2016, zatím tematicky blíž neurčené a mohou čerpat 30% slevu na odborné semináře, které vydavatelství připravuje.