Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Vydavatel Blesku odstartoval na Facebooku živé přenosy koncertů. V úterý Korn, dnes Scooter

Česká pobočka švýcarsko-německého vydavatelství Ringier Axel Springer začala tento týden uvádět online živé přenosy z velkých hudebních akcí. V úterý 20. března sérii odstartovala koncertem skupiny Korn v nizozemském Amsterdamu, dnes večer odvysílá úvodní vystoupení formace Scooter z Hamburku, první zastávky na letošním turné. Další se chystají na duben.

“Je to jedna ze služeb, které chceme našim fanouškům v budoucnu nabízet. Jedná se o součást velkého partnerství na úrovni celého koncernu Ringier Axel Springer Media AG,” sdělila Médiáři mluvčí vydavatelství Kateřina Kuchařová. Nevyloučila, že v budoucnu může jít o placenou službu: “V tuto chvíli testujeme zájem a koncerty poskytujeme zdarma.”

Přenosy jsou přístupné prostřednictvím stránky bulvárního deníku Blesk na Facebooku. Blesk tak zároveň sbírá fanoušky a rozšiřuje své publikum na populární sociální síti – kdo chce koncert sledovat, musí dát jeho stránce “to se mi líbí”.

“Aktuálně je do projektu zapojený Blesk.cz jakožto naše vlajková loď, uvidíme, zda případně v budoucnu zapojíme i další tituly,” podotkla Kuchařová. Konkrétní čísla sledovanosti úterního koncertu Korn nezveřejnila, prý “je ještě brzy”.