Novinky roku 2019 z 19 agentur přinesl letošní Digiveletrh. Podívejte se na fotografie.

Vyhrajte e-knihu Jaroslava Krupky o české reklamě, odpovězte v kvízu Médiáře

Kvíz o e-knihy

Milé čtenářky, vážení čtenáři, na Médiáři si opět formou snadno přístupnou můžete připomenout dění v tuzemských médiích a marketingu za uplynulý týden a zároveň vyhrát tři elektronické knihy – stačí odpovědět na 5 kvízových otázek s nabízenými možnostmi a jednu otevřenou, při níž můžete naplno projevit svou kreativitu.

Česká reklama

Česká reklama

Nejlepší odpověď si zaslouží tituly od knihkupectví eReading.cz, partnera soutěžních kvízů.

Tento týden hrajeme o unikátní dílo kolegy novináře Jaroslava Krupky Česká reklama, s podtitulem Od pana Vajíčka po falešné soby. K tomu přidáme dva další tituly vydavatelství Computer Press Marketing na Facebooku autorů Mari Smith a Chrise Treadawaye a Beauty fotografie od Radima Kořínka.

Odesílat odpovědi na kvíz níže můžete do úterý 29. října, vzhledem k pondělnímu svátku prodlužujeme hlasování do 22 hodin.

Výherce vybere redakce Médiáře s redakcí eReading.cz, a to podle odpovědi na poslední otázku. Podmínkou je přitom správné zodpovězení pěti prvních otázek a vyplnění kontaktních údajů. Držíme vám palce.

Předminulý týden jsme soutěžili o knihu o archetypech značek Hrdina nebo psanec. Zároveň jsme se v rámci uvedení další kuchařské show na Primě ptali, jak by měl vypadat nový pořad o vaření, aby po všech svých předchůdcích na tuzemských obrazovkách byl originální a zároveň zábavný. Nejvíc svěží nápad poslal dle našeho názoru Jiří Dušek, který kromě správných odpovědí na kvízové otázky doručil návrh na televizní souboj Zdeňka Pohlreicha a Jiřího Babici.

I když nevyhrajete v našem kvízu, můžete se dostat do další soutěže. Pokud v říjnu na eReading.cz nakoupíte nad 100 Kč, můžete hrát o čtečku eReading Start 2. Ta přitom podporuje nově spuštěnou službu – výpujčky elektronických knih. Půjčovat si je lze do zařízení fungujících na Androidu, iOS nebo právě do čtečky eReading Start 2 a Start 3. E-knihy se půjčují od 49 do 99 Kč (to třeba v případě aktuálních bestsellerů, prodávaných za 279 Kč).

Čtečky eReading.cz