Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Vyhrajte slovník amerického slangu jako e-knihu, v kvízu Médiáře

Odpovězte v našem kvízu na šest otázek a tři elektronické knihy mohou být vaše.

Víkendový kvíz

Milé čtenářky, vážení čtenáři, také v roce 2014 si na Médiáři bude moci formou snadno přístupnou každý víkend připomínat dění v tuzemských médiích a marketingu za uplynulý týden a zároveň vyhrávat tři elektronické knihy – stačí odpovědět na pět kvízových otázek s nabízenými možnostmi a jednu otevřenou, při níž můžete naplno projevit svou kreativitu.

Nejlepší odpověď si zaslouží tituly od knihkupectví eReading.cz, partnera soutěžních kvízů. Tento týden hrajeme o tituly Povinnost kapitána (knižní podobu povedeného amerického filmu s Tomem Hanksem), Jóga – anatomie a Slovník amerického slangu.

Odesílat odpovědi jste mohli do neděle 13. ledna do půlnoci (na pondělí). Hlasování už je uzavřeno.

Výherce vybere redakce Médiáře, a to podle odpovědi na poslední otázku. Podmínkou je přitom správné zodpovězení pěti prvních otázek a vyplnění kontaktních údajů. Držíme vám palce.

Naposledy jsme soutěžili o Kaizen - osvědčená praxe českých a slovenských podniků, Fitness pro ajťáky a kriminální román ze současného Norska Medová past od Unni Lindellové.

Odpověďmi na pět úvodních otázek se jako jediný úspěšně propletl Tomáš Holý z agentury Botticelli. Na naši následnou otázku, která jiná dvojice by estrádu StarDance moderovala líp než Marek Eben a Tereza Kostková a proč, odpověděl „Lucie Výborná a Veselovský - působí mladistvěji a dynamičtěji. Navíc změna je život, Kostková a Eben jsou okoukaní“.