Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Vyhrajte tři e-knihy v pravidelném kvízu Médiáře

Odpovězte v našem kvízu na šest otázek a tři elektronické knihy mohou být vaše.

Víkendový kvíz

Milé čtenářky, vážení čtenáři, od sobotního poledne si na Médiáři opět můžete připomenout dění v tuzemských médiích a marketingu za uplynulý týden a zároveň vyhrát tři elektronické knihy – stačí odpovědět na pět kvízových otázek s nabízenými možnostmi a jednu otevřenou, při níž můžete naplno projevit svou kreativitu.

Nejlepší odpověď si zaslouží tři vybrané tituly od knihkupectví eReading.cz, partnera soutěžních kvízů. Konkrétně to jsou e-knihy Jak mluvit s kýmkoli o čemkoli, Používejte hlavu a Jak ovládnout své peníze, s předmluvou ekonoma Pavla Kohouta.

Odesílat odpovědi můžete do neděle 26. ledna do půlnoci (na pondělí). Výherce vybere redakce Médiáře, a to podle odpovědi na poslední otázku. Podmínkou je přitom správné zodpovězení pěti prvních otázek a vyplnění kontaktních údajů. Držíme vám palce.

Odpověďmi na pět úvodních otázek se minulý týden propletlo jen pár z vás. K výhře stačilo obsažně odpovědět na šestou, otevřenou otázku, toho ale nikdo nevyužil, výherce tedy není a výhry vyhlášené na minulý týden se přesouvají do tohoto.