Bermudskou CME, majitele tuzemské televize Nova, plánují koupit společně čínská CEFC a místní skupina Penta, píše Reuters. CME nyní spadá do amerického mediální koncernu Time Warner.

Výkonnou ředitelkou Dorlandu Vesecká

Markéta Vesecká

Markéta Vesecká

Novou výkonnou ředitelkou agentury Dorland se stala Markéta Vesecká. V agentuře pracuje s krátkou přestávkou od roku 2012, prošla v ní pozicemi od operation managera po provozní ředitelku, odpovědnou za kompletní vedení chodu agentury a za její každodenní provoz. Z vedoucí manažerské pozice Dorlandu se stahuje většinová majitelka agentury Lucie Češpivová, spolu s minoritním vlastníkem Zdeňkem Stejskalem zůstává jednatelkou firmy.

Vesecké, která je absolventkou studia marketingových komunikací v oblasti služeb na Vysoké škole hotelové a v marketingu dělá 15 let, se za dobu jejího působení v agentuře podařilo rozšířit tým, především digitální oddělení se díky získání nových projektů rozrostlo o nové specialisty, a spustila se činnost dvou nových oddělení Business development a Co-branding. K novým klientům přibyly společnosti Svorto, e-Šumava, Spolek pro chemickou a hutní výrobu či DOZP Bystřice.