Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Výrobce střeliva si na PR aktivity najal Stance

Sellier & Bellot si najal Stance Communications na informování o své činnosti.

Český výrobce střeliva Sellier & Bellot si na PR aktivity najal agenturu Stance Communications. Ta pro něj bude zajišťovat public relations včetně poradenství a přípravy komunikační strategie.

„Málokdo ví, že kromě muniční výroby a strojírenství rozvíjíme i další aktivity včetně podpory mladých sportovců a střeleckých olympioniků. Zároveň jsme významným zaměstnavatelem ve vlašimském regionu. Abychom zlepšili informovanost veřejnosti o naší činnosti, rozhodli jsme se svěřit externí komunikaci profesionálům,“ zdůvodnil volbu Stance Communications generální ředitel firmy Sellier & Bellot Radek Musil.

Sellier & Bellot vyrábí od roku 1825 sportovní a lovecké náboje a také stroje a zařízení na jejich výrobu. V roce 2009 se vlastníkem podniku stala brazilská společnost Companhia Brasileira de Cartuchos.