Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Výrobce střeliva si na PR aktivity najal Stance

Sellier & Bellot si najal Stance Communications na informování o své činnosti.

Český výrobce střeliva Sellier & Bellot si na PR aktivity najal agenturu Stance Communications. Ta pro něj bude zajišťovat public relations včetně poradenství a přípravy komunikační strategie.

„Málokdo ví, že kromě muniční výroby a strojírenství rozvíjíme i další aktivity včetně podpory mladých sportovců a střeleckých olympioniků. Zároveň jsme významným zaměstnavatelem ve vlašimském regionu. Abychom zlepšili informovanost veřejnosti o naší činnosti, rozhodli jsme se svěřit externí komunikaci profesionálům,“ zdůvodnil volbu Stance Communications generální ředitel firmy Sellier & Bellot Radek Musil.

Sellier & Bellot vyrábí od roku 1825 sportovní a lovecké náboje a také stroje a zařízení na jejich výrobu. V roce 2009 se vlastníkem podniku stala brazilská společnost Companhia Brasileira de Cartuchos.