Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Vysílá Studio Teplá. Do Varů jsme vklouzli jak do papučí

Médiář se ve zvuku poprvé vydal mimo pražské studio, k říčce Teplé do malebných Karlových Varů, kde začal 50. filmový festival. Poslechněte podcast z terénu.

Festivalové jídlo, festivaloví lidé

Festivalové jídlo, festivaloví lidé. Aust a Prchal před Thermalem

První čtyři šedesátiminutovky na padesátém filmovém festivalu. Do čtvrt hodiny růžové polo se zvednutým límečkem, do hodiny Petr Jančařík. Top manažer vydavatelství za top manažerem vydavatelství. Hlouček víl u tiskového střediska. Richard Gere zůstal lálou. Běžte na Princeznu, my jdeme na Heil.

Poslechněte si souhrn impresí z prvního dne letošních filmových Varů. Studio Teplá nabízí první díl.

Pokračování už zítra.

Přijela marketingová hvězda z největších, tvůrce Smartyho Dominik Hašek. I s ním jsme mluvili, o tom příště. Foto: Film Servis Festival Karlovy Vary

Přijela marketingová hvězda z největších, tvůrce Smartyho Dominik Hašek. I s ním jsme krátce promluvili - o tom příště. (Vzadu se mračí programový ředitel České televize Milan Fridrich.) Foto: Film Servis Festival Karlovy Vary

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.