Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Výtahům Schindler dělá PR Face Up

Komunikace se zaměří na segmenty B2B i B2C, zdůrazní aspekty z běžného života.

Dodavatel výtahů a eskalátorů Schindler CZ si na PR vybral komunikační agenturu Face Up. Ta má nastartovat jeho produktovou komunikaci zaměřenou na B2B a především segment B2C. Jejím cílem bude upozornit na jednotlivé typy produktů a novinky s nimi spojené, na instalace ve významných objektech a na bezpečnostní systémy.

„Ve způsobu komunikace produktů a služeb jsme navrhli zdůraznit ty aspekty, které se dotýkají běžného života. Výtahy a eskalátory se staly natolik běžnou součástí našich životů, že je mnohdy už ani nevnímáme. Komunikační aktivity se budou opírat právě o to, co je v běžném provozu v podstatě neviditelné,“ tvrdí PR director Face Up David Laňka.