V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

VyVolení začínají, v prvním týdnu nahradí podvečerní show Prostřeno

Moderátoři VyVolených: sedící vpředu Pavel Cejnar, Agáta Prachařová, Libor Bouček, Tereza Pergnerová. Nahoře Monika Zajícová a Tomáš Kraus. Foto: TV Prima

Moderátoři VyVolených: sedící zleva Pavel Cejnar, Agáta Prachařová, Libor Bouček, Tereza Pergnerová. Foto: TV Prima

Čtvrtá řada reality show VyVolených, kterou televize Prima vrací po šesti letech na obrazovku, startuje dnes na hlavním kanále „mimořádným vysílání zpravodajské hodiny“ z vily na Barrandově. Tam, v areálu filmových ateliérů, nedaleko sídel konkurenčních televizí Nova a Barrandov, se bude stěžejní show Primy až do Vánoc odehrávat.

„Na obrazovkách se také v neděli objeví krátké medailonky prvních tří soutěžících. V rámci speciálního zpravodajství odstartuje moderátorka Tereza Pergnerová s generálním ředitelem Primy Martinem Konrádem hlasování o postupu do vily,“ oznámila Prima.

Zítra, v pondělí 19. srpna od 18 hodin začne první přímý přenos. V prvním týdnu vysílání VyVolení od pondělí do pátku mezi 18. a 19. hodinou nahradí kulinářskou show Prostřeno. Od pondělí 12. srpna Prima ve „zpravodajské hodině“ mezi 19. a 20. hodinou vysílá každodenní Zprávy z Vily.

VyVolení budou mít své místo i na kanálu Prima Love. V sobotu 24. srpna ve 23.50 stanice odvysílá první Rekapitulaci, další pak vždy v pondělí a ve středu od 21.20, v úterý a čtvrtek od 21.50 a v pátek a v sobotu zhruba ve stejný čas, vždy po hlavním filmu.

NASAZENÍ REALITY SHOW VYVOLENÍ NA PRIMĚ
1. TÝDEN: 19. - 25. 8.
pondělí úterý středa čtvrtek pátek sobota neděle
18.00 Volba
19.40 Zprávy z Vily
20.15 Stěhování
2. TÝDEN: 26. 8. - 1. 9.
18.00 Speciál
19.40 Zprávy z Vily
20.15 Volba Volba Stěhování
22.25 Noční show
3. A DALŠÍ TÝDNY: OD 2. 9. DÁL
18.00 Speciál
19.40 Zprávy z Vily
20.15 Zúčtování Výzva Duel
22.25 Noční show
Zdroj: TV Prima. Volba – Před nástupem do vily probíhá tzv. Volba, ve které diváci v přímém přenosu rozhodují o tom, kdo půjde do vily. Ve Volbě zpravidla bývají tři až čtyři účastníci. Zúčtování – Každý soutěžící musí označit jiného soutěžícího, kterého už nechce ve vile. Během zúčtovacího dne je zakázáno, aby si soutěžící mezi sebou povídali o tom, pro koho budou hlasovat. Svůj názor musí říct každý, nikdo se nesmí zdržet hlasování, nikdo nesmí zvolit víc než jednu osobu, ani nesmí zvolit sebe. Výzva – Vybraná osoba, kterou nejvíce soutěžících označilo při Zúčtování, musí potom nosit zelený šátek a musí jmenovat jednoho z ostatních a toho vyzve do Duelu. Vybraný soutěžící musí po Výzvě nosit druhý zelený šátek. Během Výzvy nesmí Zúčtovaný s nikým mluvit a nikdo nesmí mluvit na něj. Duel – Dva vybraní soutěžící bojují o hlasy diváků v Duelu. Ten, kdo získá větší počet hlasů, vrací se do soutěže a do vily. Poražený soutěž opouští. Vítěz Duelu získává imunitu a musí nosit modrý šátek. Noční show – Ve vile dochází k nejrůznějším situacím, některé se Prima odváží vysílat jen po 22. hodině, v Noční Show, kterou moderuje Agáta Prachařová.
Agáta Prachařová. Foto: TV Prima

Agáta Prachařová. Foto: TV Prima

Monika Zajícová a Tomáš Kraus. Foto: TV Prima

Moderátoři Zpráv z Vily Monika Zajícová a Tomáš Kraus. Foto: TV Prima