V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Vznikl magazín o hromadných slevách MAGiN.cz, staví na videorecenzích

Svůj start ohlašuje další z projektů, využívající popularity hromadného nakupování na internetu.

Logo MAGiN

Boom slevových serverů znamená téměř každý den novou zprávu o čerstvě spuštěném projektu, agregátoru či jako včera specializované nabídce pro úzký segment, ve jmenovaném případě konkrétně o nabídku pro rodiče a děti.

Dnes ohlašuje svůj start další z projektů, využívající popularity hromadného nakupování na internetu, a sice online magazín MAGiN.cz. „Je to otevřená platforma, formální blog, nezávislý magazín, bleší trh tipů a především místo, kde se mohou na webu setkávat všichni lidé postižení nákupní horečkou v tom nejlepším slova smyslu,“ sdělil Médiáři šéfredaktor magazínu Tomáš Vlček.

Server neuvádí, zda je jeho provozovatelem soukromá osoba či firma. Majitelem domény magin.cz je David Drázský, který by mohl být tím, kdo spolupracoval na agregátoru Slevín.cz.

MAGiN se zavazuje „objektivně a objevně referovat o fenoménu hromadného nakupování a nakupování vůbec“, hlavně prostřednictvím videorecenzí vybraných nabízených slev.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131