V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Walmark spouští online test Index zdraví, propojený s e-shopem

Producent potravinových a výživových doplňků Walmark uvádí internetovou aplikaci Index zdraví. Jde o systém otázek o stravování, pohybu a dalším trávení času, web po zodpovězení testu vygeneruje „index zdraví“ na škále od 0 do 100 či hodnoty BMI. Aplikace je součástí existujícího webu Klub zdraví, který je prakticky e-shopem. Také Index zdraví spolu s výsledky odpovědí nabízí ke koupi příslušné doplňky stravy.

Za digitální marketing ve Walmarku odpovídá Ivana Stiburková

Za digitální marketing ve Walmarku odpovídá Ivana Stiburková

Na rozvoji platformy se podíleli doktoři a odborníci na zdravý životní styl, uvádí Walmark. „Vytvořili jsme online nástroj, který pomůže zájemcům starat se o potřeby svého těla a celkovou prevenci. Další částí je možnost stáhnout si vlastní osobní plán na čtyři týdny, s nímž budete den po dni podporovat své zdraví,“ popisuje Ivana Stiburková, manažerka digitálního marketingu Walmarku.