Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Wave přidává živou talkshow a pět týdeníků

Programové schéma Wavu na jaro 2018

Programové schéma Wavu na jaro 2018

Radio Wave, stanice Českého rozhlasu pro mladé posluchače, přichází v jarním schématu s několika novými pořady. Vesměs jde o různé druhy rozhovorů s hosty, konkrétně magazín Komplex s Jiřím Špičákem, Milošem Hrochem a jejich hosty, neseriózní holčičí pokec Zuzany Fuksové a Ivany Veselkové Buchty, interview Veroniky Ruppert a Jakuba Krásného “s hosty, kteří přemýšlí o světě originálním způsobem”, show o rapu Scéna s Opakem Dissu a kontaktní pořad Volej. K tomu přijde nepravidelná talkshow Velký špatný, kterou živě v divadle Archa pětkrát za rok uvedou Aleš Stuchlý, Daniel Řehák a Prokop Vejda.

Pravidelné novinky Wavu

Název a čas premiéry

“Přicházíme s novým večerním programem, který je zábavný a pestrý, co se týče formátů i témat. Vysílat jej budou moderátoři s osobitým projevem, kteří umí udělat rádiovou show,” prohlásila šéfredaktorka Wavu Iva Jonášová