V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Webový obchod Supraphonline.cz se rozšířil o katalog Universal Music

Necelý rok po spuštění svého internetového obchodu přibírá gramofirma Supraphon Miloše Petany český a slovenský katalog konkurenční Universal Music Czech Republic, celkem 561 alb. Oznámilo to dnes vedení firmy.

Suprahonline.cz má přes 10 tisíc registrovaných uživatelů, nabízí ke stažení přes 4000 alb a více než 60 tisíc skladeb. Ceny za stažení ve formátu MP3 za jednotlivé skladby se pohybují od 15 do 25 Kč, za alba od 69 do 129 Kč. V bezztrátovém formátu FLAC jsou ceny přibližně o 30 % vyšší.

Od září Supraphon poskytuje digitální booklety v PDF a nově zavedl také možnost neomezeného stahování zakoupených skladeb - dosud bylo omezeno na pět stažení. Přihlašovat do obchodu se lze přes Facebook i Google, platit lze mimo jiné mobilními telefony přes Mobito.

Jak řekl Médiáři Michal Koch, odpovědný v Supraphonu právě za digitální aktivity, za 11 měsíců fungování služby se prodaly řádově desítky tisíc alb, nejúspěšnějších alb přitom stovky, dvě třetiny skladeb se kupují po albech. „Prodává se šíře katalogu,“ podotkl Koch.

Přes Supraphonline.cz se kromě Universalu nabízejí katalogy samotného Supraphonu a dále Bonton Music, Animal Music, Popron Music, Best. I.A., 100Promotion, Carpe Diem, Championship Music, Galén, On Air Music, Richmond Records či Audiostory.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ ALBA SUPRAPHONLINE.CZ ZA 11 MĚSÍCŮ FUNGOVÁNÍ

  1. Charlie Straight - Someone With A Slow Heartbeat
  2. Václav Neckář - Dobrý časy
  3. Lenka Dusilová - Baromantika
  4. Buty - Duperele
  5. UDG - Akrobat
  6. Flamengo - Kuře v hodinkách
  7. Jan Werich, Jiří Voskovec - Poslední forbína - Setkání ve Vídni
  8. Různí - Alois Nebel
  9. Pražský výběr - Straka v hrsti
  10. A Banquet - Breath