Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Weby RF Hobby nově zastupuje AdActive

Mediální agentura bude prodávat reklamu na webech tří titulů i samotného vydavatelství.

Mediální agentura AdActive začala od 1. července exkluzivně prodávat reklamu na webech RF Hobby – na iLuxus.cz, Epochaplus.cz, 21stoleti.cz a na stránkách vydavatelství Rfhobby.cz. Dřív si tuto službu zajišťovalo vydavatelství vlastními silami.

iLuxus.cz je lifestylový online magazín o luxusním životním stylu a zboží a výjimečných službách. Orientuje se na nejvyšší příjmovou skupinu.

Epochaplus.cz cílí na lidi od 18 do 45 let se středními a středně vyššími příjmy, píše o zajímavostech ze světa a z historie, a dále o osobnostech a známých lidech.

Web 21stoleti.cz oslovuje podobnou cílovou skupinu jako Epochaplus.cz, ale víc se zaměřuje na faktické informace a zajímavosti z historie, vesmíru, z přírody a světa technologií.