Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Wellen má prvního globálního klienta, z Kanady

Agentura Wellen hlásí, že vůbec poprvé ve své historii získala globálního klienta. Nově dostala na starosti komunikaci v místech prodeje kanadského výrobce volnočasové módy Moose Knuckles. Ten má distribuční síť po celém světě. „Klientský servis zajišťuje naše pobočka Wellen Communications sídlící v Torontu,“ přiblížil šéf Wellenu Petr Šimek. Wellen na kanadském trhu působí od roku 2013. Pracuje tam už pro operátora Freedom Mobile.

Úkolem agentury od Moose Knuckles bude hlavně chystat globální komunikační strategie a kreativní koncepty pro maloobchod. “Zájem klienta o podporu komunikace v retailu souvisí mimo jiné s otevřením první vlajkové lodi v Torontu koncem loňska. Ladíme finální detaily spolupráce a připravujeme kampaň pro sezónu podzim/zima 2018,” doplnil Šimek.