V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Worganizer učí angličtinu a jde přes něj přispět na dobrou věc

S problémy či jazykovými oříšky dokáže uživatelům pomoci nástroj Worgbot

S problémy či jazykovými oříšky dokáže uživatelům pomoci nástroj Worgbot

Worganizer je jedním z dalších mobilních nástrojů z české dílny, který usnadňuje učení angličtiny. Apka Tomáše Dvořáčka z Audio Academy nabízí procvičení slovíček a vět z 21 tematických okruhů, ale i možnost finančně podpořit projekt, který pomáhá druhým.

Aplikace Worganizer má v zásobě celkem 161 lekcí různé obtížnosti. Každá lekce obsahuje čtyři typy cvičení – rozlišování, zda uživatel slovo a jeho překlad zná nebo ne nejprve z angličtiny do češtiny a poté obráceně, tvoření vět ze zadaných slov a dvojjazyčné pexeso. Nechybí možnost si věty nebo slova přehrát a učit se tak správnou výslovnost, nebo si k výuce stáhnout doplňkové materiály.

Po stažení aplikace se uživatelům odemkne pouze jedno téma. Další si mohou dokupovat za koruny nebo za virtuální měnu aplikace Worgy. Ty se dají získávat za pravidelné učení a plnění jednotlivých lekcí. Worgy je možné také využít k podpoře některého z dobročinných projektů, které autoři Worganizeru každé čtvrtletí vybírají. Aplikace je zatím k dispozici pouze pro iOS, v půlce roku by mohla vzniknout i verze pro Android.