Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Yousifová, Cikhartová a Mandík jdou do Etnetery

Dana Yousifová, Lenka Cikhartová a Filip Mandík rozšířili tým agentury Etnetera Motion.

Do kreativní digitální agentury Etnetera Motion skupiny Etnetera Group nastoupili tři noví lidé. Coby nový idea maker přišla Dana Yousifová z Made by Vaculik, novými accounty se stali Filip Mandík z výkonnostní agentury Forclick a Lenka Cikhartová

Dana Yousifová

Dana Yousifová

Nová tvůrkyně nápadů Yousifová se bude soustředit na práci pro kosmetickou společnost Beiersdorf, konkrétně pro značky Nivea a Eucerin.

Lenka Cikhartová

Lenka Cikhartová

Pro téhož klienta bude pracovat také Cikhartová coby account executive. Před svým nástupem do Etnetera Motion působila například v londýnské firmě StrikeAd prodávající reklamy na mobilních platformách, prodávala helikoptéry nebo vedla hotel v Malawi.

Filip Mandík

Filip Mandík

Mandík, přicházející z výkonnostní agentury Forclick, rozšíří coby nový account executive a digitální specialista agenturní rychloobrátkový tým, který pracuje například pro Pivovary Staropramen a PepsiCo.

„Nejde o jednorázový nábor, tým rozšiřujeme kontinuálně,“ prohlašuje kreativní ředitel Etnetera Motion Michal Bubeníček.

Agentura funguje pod názvem Etnetera Motion od října 2015, kdy došlo ke spojení značek Etnetera Vision s nově akvírovanou agenturu Motion Media Jiřího Janouška a Dana Müllera. V současnosti má 26 lidí a pracuje pro klienty Škoda Auto, Beiersdorf, Pivovary Staropramen, Stock či PepsiCo.