Z Atmedia odchází Poláček, nastupuje Puczkowski

Obchodní manažer Jan Poláček opouští firmu po necelém roce a půl. Nově příchozí manažer z Polska zastřeší české i maďarské aktivity.

Tomasz Puczkowski. Foto: Atmedia

Tomasz Puczkowski. Foto: Atmedia

Do české pobočky mediálního zastupitelství pro prodej televizní reklamy Atmedia přichází Tomasz Puczkowski, od poloviny května bude působit na nově vytvořené pozici corporate intelligence director. Přijde z polské centrály Atmedia. Z Česka bude nově zastřešovat aktivity Atmedia tuzemské a také maďarské.

Na pozici sales support director naopak v květnu končí Jan Poláček, který do Atmedie přišel loni v lednu. Ten předtím pracoval ve vydavatelství Economia a sedm let v mediální agentuře ZenithOptimedia. Výkonnou ředitelkou české pobočky Atmedia zůstává Michaela Vasilová, která letos v lednu převzala řízení po odchodu Petra Majerika, do Economie. Puczkowski jí od té doby poskytoval podporu.

Jan Poláček

Jan Poláček

Mediální zastoupení Atmedia zastupuje při prodeji reklamy na tři desítky převážně tematických televizních stanic a služby videa na vyžádání, včetně kanálů Disney, AXN, AMC, Universal či služby Banaxi.com, videopůjčovny značky Tesco.