Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Z Centrum Holdings odešla produktová ředitelka Heřmanová. Centrum.cz a Atlas.cz vede Unger

Společnost Centrum Holdings, Provozovatel portálů Centrum.cz a Atlas.cz či online deníku Aktuálně.cz, přišla o ředitelku pro produkt Lenku Heřmanovou. „Lenka Heřmanová se rozhodla na vlastní žádost odstoupit z pozice,“ reagoval pro Médiář.cz mluvčí firmy Jiří Hájek. Důvody nesdělil.

Heřmanová pro Centrum pracovala od srpna 2008, odešla minulý týden. Společnost její pozici už teď neobsazuje. Podle Hájka Centrum dokončuje decentralizaci řízení jednotlivých produktů podle jejich typu a věří, že tak bude řízení efektivnější. Rozdělení je následující:

  • obsahové weby Aktuálně.cz, Bleskově.cz, Žena.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, „Café weby“ jako Crazycafe.cz zastřešuje Jakub Unger, ředitel pro obsah,
  • transakční weby Amplion.cz, Jiskření.cz, SW.cz dovolena.centrum.cz a Stahuj.cz zastřešuje Lukáš Uhl, ředitel pro marketing a obchodní rozvoj,
  • služby pro segment malých a středních podniků (SME) Agentura Najisto a Najisto.cz zastřešuje Pavel Vopařil, ředitel komerční divize.