V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Z Czech Blog Awards jsou Czech Social Awards

Výroční anketa vlivných lidí z onlinu dostala nový název, víc kategorií a globální přesah.

Moderátorka Zorka Hejdová na pódiu s šéfredaktorem Médiáře Ondřejem Austem, Médiář je mediální partnerem Czech Social Awards

Moderátorka Zorka Hejdová při zahajovacím večeru v Hiltonu na pódiu s šéfredaktorem Médiáře Ondřejem Austem, Médiář je mediální partnerem Czech Social Awards

Anketa Czech Social Awards, dosud konaná pod názvem Czech Blog Awards (známá také jako Blogerka roku), vstupuje do svého šestého ročníku. Czech Social Awards 2018 zahájil v pražském hotelu Hilton event moderovaný Zorkou Hejdovou za účasti dalších známých tváří, nejen z online světa. Program se částečně přenášel na instagramový účet @czechsocialawards.

Nové logo Czech Social Awards

Nové logo Czech Social Awards

Czech Social Awards jsou oceněním talentu, kreativity a nápaditosti, kterými dokáží tuzemští influenceři na sociálních sítích zaujmout, inspirovat a pozitivně ovlivňovat své fanoušky. Právě proto rozhodují o nominacích a vítězích hlasy veřejnosti, nikoliv odborná porota. Ke stávajícím kategoriím Video bloger/ka roku, Instagram roku, Bloger/ka roku a Cosmo objev roku letos přibyly nové kategorie Go Global, Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a Fair Play.

Především dvě posledně jmenované kategorie reflektují leitmotiv Czech Social Awards – šířit podnětné myšlenky, podporovat nové způsoby komunikace, měnit svět kolem sebe k lepšímu. Díky datům od analytické firmy Socialbakers bude oznámeno, jaké příspěvky na Instagramu vzbudily největší ohlas, jaké hashtagy byly nejfrekventovanější a nejoriginálnější a také kdo z nominovaných dokázal vytvářet nejlepší vazby s ostatními.

Czech Social Awards s novým ročníkem rovněž činí zásadní krok do světa, stávají se součástí celosvětových ocenění Global Social Awards. Na vítěze speciální kategorie Go Global, která se bude vyhlašovat jak pro Česko, tak Slovensko, čeká skvělá příležitost. Budou mít možnost zúčastnit se udílení Global Social Awards, které 18. května 2019 přivede do Prahy světová jména online médií. To vše v režii tuzemské pořadatelské agentury Blog Media.

Vítězové Czech Social Awards 2018, nejpopulárnější osobnosti sociálních sítí, budou slavnostně vyhlášeni 1. prosince během galavečera z hotelu Hilton. V přímém přenosu jej odvysílají televizní stanice Prima Cool a slovenská TV Joj Plus. Médiář je tradičním mediálním partnerem ankety.

Loňský galavečer v pražském Hiltonu

Loňský galavečer Czech Blog Awards v pražském Hiltonu