Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Z Granette & Starorežná Distilleries bude Palírna U Zeleného stromu. Měnila i lidi

Palírna Granette & Starorežná Distilleries mění od února svůj název na Palírnu U Zeleného stromu. Výraznou obměnou prošlo během uplynulého roku i její obchodní a marketingové oddělení.

Z firmy mimo jiné loni odešel její obchodní ředitel Vladimír Vavřich a brand manažerka její klíčové značky Stará myslivecká Helena Ellerová. Vavřich se stal v říjnu sales directorem a členem řídícího boardu společnosti ČEZ Esco, Ellerová nejdřív vedla marketing brněnské pobočky Student Agency a od loňského října působí jako marketingová ředitelka společnosti VF, zajišťující radiační kontrolu a ochranu.

Novým obchodním ředitelem palírny byl v září jmenován Petr Tománek a novou marketingovou ředitelkou se stala Zuzana Behová. Bývalý marketingový manažer Granette Jan Doležel se stal v září jejím exportním ředitelem. Firma se současně rozešla s agenturou Maxi Media Petra Maxy, která pro ni zajišťovala PR aktivity.

Granette & Starorežná Distilleries vyrábí lihoviny Stará myslivecká, Hanácká vodka, Blend 42 Vodka, Vaječný sen, Missis, Palírna U Zeleného stromu, Royal, Squash, Napoleon Charles, Absinth, L. V. Griotte, Santa Maria, Stomach a Klášterní tajemství. Kromě toho distribuuje na českém trhu značky Bushmills, Appleton Estate, Berentzen, Puschkin, Polar, Old Smuggler či Garrone.