Z vydavatelství COT Media je agentura COT Group

Vydavatelství firemních magazínů se po 23 letech na trhu mění na komunikační agenturu.

Struktura komunikační agentury COT Group

Vizuální úpravou prošlo i logo agentury, o kterou se postaral autor původního loga, interní grafik Bogdan Tkaczyk

Na dosavadní činnost vydavatelství firemních magazínů COT Media organicky navazuje komunikační agentura COT Group. Firma, kterou napůl vlastní Eva FrindtováGabriela Ben Ahmed, rozšířila své portfolio o nabídku marketingových služeb a digitálních projektů. Agentura působí pod claimem Žijeme příběhy našich klientů a dělí se na čtyři divize Media, Marketing, Events a Digital. V nich se specializuje na přípravu a výrobu tištěných i elektronických korporátních titulů, na budování značky, obsahový marketing, grafický design a organizování specializovaných akcí.

„Jsme na trhu 23 let. A vždy se snažíme expandovat v době, kdy jsou příležitosti na trhu, a to většinou nastává v období krizí. Během jarních měsíců jsme měli čas zanalyzovat sami sebe i naše portfolio. Říci si, co nás zatěžuje, čeho se zbavit, a na druhé straně, jakým směrem se vydat. Vše nám začalo zapadat do sebe i ve spojení s dlouhodobou vizí firmy. Takže se dá říct, že covid-19 urychlil naše plány,“ říká jedna ze zakladatelek Eva Frindtová. „Při covidové analýze jsme si uvědomili, že umíme a produkujeme řadu činností nad rámec definice vydavatelství, ale neprodávali jsme je tak intenzivně jako naše základní činnosti. V rozvoji tak přirozeně navazujeme na to, co jsme se naučili.“

„Za poslední dva roky došlo v naší společnosti k výrazné optimalizaci procesů a zefektivnění výrobního procesu. Kolegové, kteří ve firmě působí delší dobu, se profesně posunuli na vyšší úroveň. Vhodně jsme doplnili tým a díky kombinaci těchto faktorů jsme si vytvořili kapacitu pro rozšíření našeho portfolia a realizaci nových projektů. V rámci interních prostor agentury jsme zřídili vlastní fotoateliér a studio pro nahrávání podcastů,“ doplňuje ke změnám výkonný ředitel Marek Hubač.

Mezi klienty agentury patří Sanofi, Foxconn, Smartwings, Generali Česká pojišťovna nebo Česká pošta. Nově COT Group realizuje celkový grafický i obsahový redesign palubního časopisu pro dopravce Leo Express či kompletně zajišťuje obsah pro web Komora+, nový zpravodajský portál Hospodářské komory ČR.