Za 339 Kč ročně budou videa Seznamu bez reklam

Nová služba Seznam Premium uživatelům nabízí videoobsah očištěný od reklamních spotů.

Česká internetová jednička Seznam.cz ode dneška nabízí všem svým uživatelům zpoplatněnou službu Seznam Premium. Ta umožňuje sledovat videa z obsahových služeb Seznamu bez reklam. Roční předplatné je 339 Kč, měsíčně vychází na 28,25 Kč.

„Existuje skupina uživatelů internetu, kterou obtěžuje nebo rozptyluje videoreklama. A přesně na ně míří náš nový produkt,“ říká Igor Kalaš, ředitel obchodního rozvoje Seznam.cz. „Služba bude dostupná na všech typech zařízení, tedy jak na stolních počítačích, tabletech, tak na mobilních telefonech a chytrých televizorech, které podporují přihlášení na Seznam.cz. Zároveň je potřeba zdůraznit, že náš vlastní obsah budeme lidem pořád nabízet zadarmo. Na tom se nic nemění,“ dodal.

Službu je možné si zřídit prostřednictvím uživatelského profilu na Seznam.cz či skrze nákup v mobilních aplikacích Seznam.czTelevize Seznam na zařízeních s operačními systémy Android a iOS. Seznam Premium se prezentuje jako typ exkluzivního členství. Profil každého předplatitele se bude zobrazovat s motivem korunky, bude tak označený i v diskusích pod články.