Sněmovna pátrá, kdo vynesl záznam z neveřejného říjnového semináře o České televizi, píšou Seznam Zprávy, v podezření jsou poslanci ANO. Záznam posléze ve dvou dílech na YouTube zveřejnil Luboš Xaver Veselý, externí moderátor Českého rozhlasu, zde první a zde druhý díl.

Za Centropol nově komunikuje Margetroid

Kompletní komunikační strategii pro dodavatele energií Centropol navrhne a realizuje PR agentura Margetroid. Cílem spolupráce je prosadit témata jako zvyšování energetické účinnosti, boj proti energetické negramotnosti, férový přístup k zákazníkovi a obecně kultivace trhu s energiemi. Agentura chce pracovat s mainstreamovými kanály, jako jsou zpravodajská a ekonomická média, i proniknout do lifestylu a na digitální kanály.

“Pro Centropol připravujeme korporátní i produktovou komunikaci. Pomoci chceme i s dalším rozvojem veřejně prospěšných aktivit společnosti. Ty jsou spojeny především s Nadačním fondem Energie pomáhá, který založila Lenka Graf, manželka majitele Centropolu Aleše Grafa,“ říká Ivana Karhanová, majitelka Margetroidu. Agentura dělá i pro banku Saxo, Generali Investments, Broker Consulting, FG Forest, Adastra, ECDL, Asociace Segway či Diamond International Corporation.