Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Za ČT mluví Blinková, Plívová jde na mateřskou

Michal Prokeš. Foto: ČT

Michal Prokeš. Foto: ČT

Novým vedoucím komunikace a PR České televize se od 1. srpna stává Michal Prokeš, funkci tiskové mluvčí ČT rovněž k dnešnímu datu převzala Karolína Blinková. Oba působili v týmu dosavadní vedoucí komunikace a tiskové mluvčí Alžběty Plívové, která ze své pozice odchází na mateřskou dovolenou. Útvar komunikace a PR nadále spadá pod výkonného ředitele komunikace a vnějších vztahů ČT Víta Koláře.

Karolína Blinková. Foto: ČT

Karolína Blinková. Foto: ČT

Plívová nastoupila do ČT na funkci tiskové mluvčí v roce 2013, od roku 2014 pak zároveň působila jako vedoucí týmu Komunikace a PR, do jehož agendy spadá korporátní, produktová a interní komunikace, mediální partnerství a CSR. Prokeš řídil posledních pět let produktovou komunikaci ČT. Blinková přišla do ČT v roce 2013 jako specialistka tiskového oddělení, později působila jako zástupkyně mluvčí Plívové.