Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Za český Google komunikuje Houzarová

Dosavadní šéfka PR a komunikace Janka Miklík Zichová odchází na mateřskou.

Alžběta Houzarová

Alžběta Houzarová

Komunikaci amerického internetového gigantu Google v Česku a na Slovensku převezme Alžběta Houzarová. Firma uvádí, že to bude dočasně, dosavadní šéfka PR a komunikace Janka Miklík Zichová totiž odchází na mateřskou dovolenou. Houzarová se v místní pobočce Googlu sejde se svým chotěm Petrem Houzarem, který tam od loňska zastává pozici agency sales manager.

Houzarová v letech 2008 a 2013 působila v komunikaci mobilního operátora Vodafone, naposledy jako tisková mluvčí. Během mateřské dovolené pak vedla mentoringový program pro top manažerky Odyssey v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. Na volné noze se věnovala propagaci agentur IdeaSense a Bubble.

V Google se má starat o korporátní i produktovou komunikaci obou národních poboček a taktéž o sociální média. Zaměřit se má přitom zejména na podporu lokálních inovací a projektů, včetně vzdělávacího programu Digitální garáž.