Za Rockaway komunikuje Kalouš, přišel z Forbesu

Pavel Kalouš nahrazuje Michaelu Papežovou. Ta z investiční skupiny odešla po šesti letech.

Pavel Kalouš

Pavel Kalouš

Investiční skupina Rockaway Capital Jakuba Havrlanta obměnila svůj tým PR a komunikace. Od 1. října ho nově povede bývalý novinář Pavel Kalouš, který na této pozici nahrazuje Michaelu Papežovou. Ta ze skupiny odešla po šesti letech. Kalouš přichází po šesti letech na místě reportéra v české edici magazínu Forbes. Původně se věnoval sportovnímu zpravodajství. Prošel Hospodářskými novinami, Lidovými novinami a deníkem Sport.

“Jarní vlna epidemie potvrdila význam a potenciál komunikace, pocítili jsme to nejen na úrovni Rockaway, ale i za firmy v našem portfoliu. Během tohoto náročného období jsme získali unikátní know-how a teď se nám podařilo i posílit tým. Díky oběma faktorům jsme proto dobře připraveni na následující období, ve kterém není pochyb o tom, že komunikace bude hrát stejně důležitou roli jako na jaře,” říká Jan Jírovec, investiční partner Rockaway, který je zodpovědný za obchodní rozvoj a PR.

Rockaway připomíná, že skupina se nyní nachází v období, kdy se její skupina e-shopů Mall Group, nákupní rádce Heureka a Košík.cz chystají na tradiční vrchol sezony, Invia Group je vzhledem k měnícím se podmínkám v cestování ve složité situaci a výzvy mají před sebou i ostatní členové portfolia. Uplynulé týdny proto směřovaly k tomu, aby komunikační tým mateřské skupiny Rockaway byl připraven poskytnout portfoliovým firmám podporu i know-how.

Sdílejte