V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Za Svaz průmyslu a dopravy mluví Veličková

Eva Veličková, po osmi letech v AMI Communications, jako mluvčí střídá Milana Mostýna.

Eva Veličková

Eva Veličková

Na pozici ředitelky komunikace a tiskové mluvčí Svazu průmyslu a dopravy České republiky nastupuje Eva Veličková. Bude zodpovídat za externí, interní a online komunikaci svazu. Ve funkci vystřídá Milana Mostýna, který vedl sekci komunikace od roku 2012 a v týmu dál působí.

Absolventka Vysoké školy ekonomické v Praze Veličková působila v letech 2008 až 2016 jako konzultantka v PR agentuře AMI Communications, kde pracovala pro huť ArcelorMittal Ostrava, výrobce minerálních vod Karlovarské minerální vody či Asociaci inovativního farmaceutického průmyslu. V roce 2016 nastoupila jako senior account manager krátce do online marketingové agentury Pria.

Nestátní organizace Svaz průmyslu a dopravy ČR je největším zaměstnavatelským svazem v Česku, přímo zastupuje 136 českých firem, další stovky pak prostřednictvím 31 oborových svazů a asociací. Celkově svaz hájí zájmy 11.000 firem, které zaměstnávají 1,3 milionu pracovníků. Loni si připomněl 25 let od svého znovuzaložení. Jeho prezidentem je Jaroslav Hanák, generální ředitelkou Dagmar Kuchtová.