Žabka přidala další prodejnu v Praze, druhou na Karlově náměstí

Nová Žabka na Karlově náměstí v Praze

Nová Žabka na Karlově náměstí v Praze

Nová prodejna obchodní sítě Žabka je od pátku 15. srpna otevřena na adrese Karlovo náměstí 555/31, Praha 2. Jde o druhou provozovnu Žabky na Karlově náměstí a zároveň už 105. prodejnu sítě firmy Tesco Franchise Stores ČR, přičemž většina se jich nachází právě v hlavním městě.

Prodejní plocha zabírá 74 metrů čtverečních a otevřeno bude standardně od 6 do 23 hodin celkem 363 dnů v roce. Vedle širokého sortimentu produktů včetně čerstvých potravin nabídne služby finančního servisu, jako je výběr hotovosti, placení složenek, vyzvednutí zásilek, dobíjení telefonního kreditu všech operátorů nebo prodej losů.

„Praha je pro naše podnikání klíčovou oblastí,“ připomíná Radim Lunda, generální manažer sítě prodejen Žabka. „Nabídku na řízení tohoto obchodu přijala paní Marta Stříšková, která aktuálně řídí naši provozovnu na ulici Milady Horákové v Praze,“ doplnil k nové prodejně.

I dál plánuje obchodní síť Žabka otvírat další obchody v Praze i mimo ni. V hlavním městě ji přitom momentálně brzdí nedostatek vhodných míst.