V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Zaboduj na celosvětovém Accenture Digital Hackathonu

Využij jedinečnou šanci a přihlas se, Praha patří mezi osmičku vyvolených destinací

Text je placenou inzercí společnosti Accenture

Connect. Collaborate. Create.

Connect. Collaborate. Create.

Máš dobré nápady, vývojářské či marketingové schopnosti a touhu uspět ve světě e-businessu? A láká tě vyniknout a zabodovat mezi elitou nejen na domácím poli? Pak je tu pro tebe možná zajímavá příležitost. Poslední listopadový víkend poprvé v Česku proběhne mezinárodní Accenture Hackathon. Změř z Prahy síly s talentovanými a ambiciózními nadšenci v Římě, Dubaji, Londýně, Dortmundu, Madridu, Amsterdamu či Istanbulu v mezinárodní soutěži o nejpřínosnější digitální řešení a bojuj o finanční prémii ve výši 15.000 Kč (lokální kolo) a 1.000 € (globální kolo) pro každého člena vítězného týmu. Počet míst je limitovaný a uzávěrka přihlášek je už 15. 11. 2016.

Prestižní Connected Accenture Digital Hackathon se koná 26. a 27. listopadu 2016 v prostorách Paralelní Polis v Praze 7. Ve vyměřeném čase 24 hodin budou ti nejlepší pomocí nejmodernějších technologií tvořit a prezentovat své nápady. A vyhraje ten nejzajímavější a zároveň společensky nejpřínosnější. Vítězný tým mezinárodního kola navíc získá vedle finanční odměny i cestu do Dubaje a příležitost prezentovat svůj vítězný nápad organizátorům světové výstavy Expo 2020.

Sám toho člověk moc nedokáže, a proto se Hackathon nese v duchu Connect, Collaborate, Create, tedy Spojte se, Spolupracujte a Tvořte. Amsterdam, Dortmund, Dubaj, Istanbul, Londýn, Madrid, Praha a Řím - to je osm světových metropolí, odkud se mladí kreativní designéři, vývojáři a marketingoví odborníci utkají o vítězství. Účastníci Hackathonu navíc získají podporu zkušených mentorů pořádající konzultantské společnosti Accenture.

Infografika

Infografika

Mezi konkrétní témata, kterými se budou týmy zabývat, patří například

  • Future of work: Reducing risk in the workplace,
  • Robots assisting man;
  • Digital divide: Spreading technology in poorer countries,
  • Access to education;
  • Mobility - Crisis response: Connecting people in times of crisis, Increasing resilience in the face of natural disaster, Managing disaster response and humanitarian aid, Managing the immigrant crisis;
  • Urban sustainability: Sustainable construction and urban infrastructures;
  • Climate change: Understanding and managing the social impact of climate change, Reducing pollution.

Projekty budou hodnoceny odbornou porotou, ve které zasednou manažeři Accenture spolu s dalšími osobnostmi z akademické či novinářské obce. Vítězové kol v každém účastnickém městě pak postoupí do finálového souboje a s vítězi ostatních zemí se formou videokonference na závěr uvedeného víkendu utkají o titul celkového mezinárodního vítěze.

Přihlaste se jako tým 3 až 5 parťáků nebo klidně i jednotlivci (pomůžeme vám přiřadit parťáky do týmu) na accenture.cz/hackathon, kde najdete také víc informací. Pozor, registrace končí už 15. 11. 2016.

Hackathon

Hackathon

Pražský Hackathon pořádá Accenture ve spolupráci se StartupYard. Hi-tech konzultantská společnost Accenture dlouhodobě umožňuje těm nejlepším pracovat pro lídry svých oborů a nyní dává šanci vyniknout i tobě.

Text je placenou inzercí společnosti Accenture


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131