V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Zápasy Lva Praha a Slovanu Bratislava v KHL exkluzivně na placených kanálech Sport1 a Sport2

Placené kabelové a satelitní televizní stanice Sport1 a Sport2 získaly výhradní televizní práva na domácí a venkovní zápasy týmů HC Lev Praha a HC Slovan Bratislava coby nováčků v Kontinentální lize (KHL). Sport1 a Sport2 provozuje v Česku a na Slovensku společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, též majitel operátora UPC. Reklamní čas prodává agentura Atmedia.

V základních kolech KHL obě stanice produkčně zajistí a exkluzivně přinesou dohromady 30 přímých přenosů z domácích utkání, rovnoměrně rozdělených mezi oba nováčky. Televize mají rovněž exkluzivní televizní práva na všechny venkovní zápasy zmíněných týmů v základní části. V případě postupu Lva či Slovanu do vyřazovací části KHL by diváci Sport1 a Sport2 zhlédli všechna jejich domácí utkání.

Přímé přenosy z KHL dávaly sportovní stanice Chella už loni, kdy přenášely vybrané zápasy HC Lev Poprad. „Od nové akvizice očekáváme především rozšíření distribuce Sport1 a Sport2 mezi českými a slovenskými operátory,“ uvedl Aleš Fabík, Country Manager Chello Central Europe.

Úvodní dva zápasy před kamerami se odehrají ve čtvrtek 6. září. Od 18 hodin přivítá bratislavský Slovan hráče celku Donbas Doněck (živě od 17.30 na Sport2), ve 20 hodin pražský Lev změří síly s Dynamem Riga (živě od 19.30 na Sport1).