Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Zatloukalová mění Seznam.cz za Vicherkův Fenek

Místo odcházející Ireny Zatloukalové bude tiskovou mluvčí Seznamu Aneta Kapuciánová.

Manažerkou PR a interní komunikace české internetové jedničky Seznam.cz je od ledna 2018 Aneta Kapuciánová, dosavadní manažerka interní komunikace, která je ve firmě od června 2016. Její předchůdkyně Irena Zatloukalová se rozhodla po téměř sedmi letech Seznam.cz opustit a nově bude působit v PR agentuře Fenek Jiřího Vicherka, jako managing partner. V Seznamu dělala od března 2011, do agentury nastoupí v půli února. Měla by v ní získat i podíl.

Aneta Kapuciánová

Aneta Kapuciánová

Kapuciánová, absolventka politologie na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, do Seznamu předloni přišla po pěti letech v PR agentuře Bison & Rose.

Agenturu AC&C střídá Čepického I’m PR

V Seznamu má její pětičlenný tým komunikace mít k dispozici i novou PR agenturu. Bude jí I’m PR Miroslava Čepického. Po vítězství v tendru střídá agenturu AC&C, která práci pro Seznam.cz ukončila s loňským listopadem. S podporou obsahových služeb Seznamu dál pomáhá agentura Presscode Kateřiny Hlavinkové a Hany Doležalové.