Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Zdeněk Fekar šéfem marketingu Crazy Tomato. Do firmy přišla i bývalá asistentka Dagmar Havlové

Společnost Crazy Tomato zaměřující se na mobilní marketing rozšířila v květnu tým. Martina Pelešková se v pozici key account manažerky věnuje vybraným klientům, zejména z řad reklamních a marketingových agentur. Zdeněk Fekar rovněž pečuje o stávající zákazníky a současně zodpovídá za marketing a komunikaci firmy.

Martina Pelešková

Martina Pelešková

Martina Pelešková naposledy jako projektová manažerka ve firmě Consito odpovídala za merchandising, marketingové průzkumy a další aktivity značky Samsung. Má zkušenosti z projektového řízení v designerských a softwarových firmách, jako account manažerka pracovala také pro značku MTV European. Čtyři roky strávila v USA, kde se věnovala marketingu a online prodeji golfových potřeb. První profesní ostruhy získala v prezidentské kanceláři jako osobní asistentka první dámy paní Dagmar Havlové.

Zdeněk Fekar

Zdeněk Fekar

Zdeněk Fekar sedm let vedl marketing a public relations v knihkupeckém řetězci Kanzelsberger, kde mimo jiné vybudoval věrnostní program, věnoval se komunikaci se zákazníky včetně sociálních sítí nebo direct marketingu. Má zkušenosti také z maloobchodu a finančnictví, jako novinář se zabýval reklamou, médii, obchodem a službami. Externě učí management a marketing na střední škole.