Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Podívejte se na fotografie a prezentace.

Zdeněk Pohlreich se vrací na Primu. Bude grilovat s Halinou Pawlowskou

Nový cyklus Šéf na grilu začíná v pondělí 23. května v 21.20, má šest dílů.

Zdeněk Pohlreich a Halina Pawlowská. Foto: TV Prima

Zdeněk Pohlreich a Halina Pawlowská. Foto: TV Prima

Po dvou řadách Ano, šéfe! uvede televize Prima další cyklus s populárním kuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Příští pondělí 23. května ve 21.20 startuje šestidílná série Šéf na grilu, s částmi nazvanými Steaky, Burgery, Kotlety, Ryby, Drůbež a Speciality.

„Grilujeme rádi a grilujeme špatně,“ říká Zdeněk Pohlreich o české praxi, kterou chce změnit, jako to dělal v předchozích řadách s provozem vybraných restaurací.

„Když přijedu někam na grilovačku, většinou je to dost podobný – křidýlka, kuřecí stehna a prsa, klobásy, nakonec možná krkovička, na všem nějaký kupovaný marinády, kvalitní maso aby člověk pohledal, ve výsledku jsou všichni přežraný klobás a na dobrý steak vůbec nedojde. Ale není nutné mít deset špatných chodů pro každého – dělejte jednou steaky, podruhé ryby, pak drůbež… raději méně, ale kvalitní dobroty,“ říká.

„Grilovat ze všech stran“ má Pohlreicha publicistka a moderátorka Halina Pawlowská, která s ním v každém z dílů povede rozhovor o jeho životě a názorech.

Šéf na grilu na Primě nahradí reality show Farmář hledá ženu, která minulé pondělí skončila posledním dílem. Televize Prima zároveň vydává kuchařku téhož názvu jako pořad s Pohlreichem.