Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Zdeněk Pohlreich začal propagovat Miele

Zdeněk Pohlreich dělá pro Miele

Zdeněk Pohlreich dělá pro Miele

Společnost Miele, která vyrábí domácí i profesionální spotřebiče, začala spolupracovat se šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem. Firma se s Polhreichem dohodla na propagaci svých spotřebičů v jeho pořadech, ve škole vaření i na kulinářských eventech.

Miele si letos připomíná 25 let na českém trhu. Její tuzemská pobočka vznikla v červenci 1991 v Brně, začínala s pěti lidmi. Dnes má v Česku a na Slovensku kolem stovky pracovníků, generálním ředitelem Miele pro Česko a Slovensko je Tomáš Abraham. Místní pobočka stále sídlí v Brně, od roku 2010 konkrétně ve Spielberk Office Centre. Od roku 2014 funguje výrobní závod v Uničově, jediný koncernu Miele v Česku, v Praze a Brně jsou pak multifunkční designové prostory Miele Experience Center.