V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Železný na Barrandově zařadí erotiku, ukončí majora Zemana a Videostop

V programu Barrandova budou pokračovat talk show Vtip za stovku a Sejdeme se na Cibulce. Přijít má Petr Novotný.

Vladimír Železný v novém studiu svého starého pořadu. Repro: barrandov.tv

Vladimír Železný v novém studiu svého starého pořadu. Repro: barrandov.tv

Televize Barrandov čerstvě pod vedením generálního ředitele Vladimíra Železného zařadí do vysílání erotické filmy, jak bývalo na plnoformátových komerčních stanicích zvykem v minulých dekádách, v pozdních večerních hodinách. Železný to řekl v sobotním pořadu Volejte Železnému. „Asi ano, i když je tu přetlak erotických a i pornografických kanálů,“ odpovídal na dotaz, zda Barrandov bude dávat erotiku. „I my přidáme malinko. Ono je to asi dobře, my tak můžeme přispívat k vyšší porodnosti,“ vysvětloval.

Stanice už vysílá páteční magazín Intim Night, obdobu nováckého Peříčka.

Tváře magazínu Intim Night. Foto: Tomáš Nosil

Tváře magazínu Intim Night. Foto: Tomáš Nosil

Železný dále uvedl, že v programu Barrandova se budou dál objevovat původní pořady Vtip za stovku s Michalem Novotným a Václavem Vydrou a Sejdeme se na Cibulce s Alešem Cibulkou. Ředitel Barrandova slíbil také příchod Petra Novotného, který se nedávno stal tváří televize Relax Železného bývalého obchodního partnera Radima Pařízka.

Naopak skončí Barrandovský Videostop s Janem Rosákem, pořad, který se od ledna neobjevuje v programových plánech stanice. „Videostop je dobrý pořad, ale namísto abychom vkládali peníze do jeho moderní podoby, krvavě platíme velké částky České televizi za zapůjčení těch kratinkých ukázek ze starých pořadů, na kterých ale ten princip celého toho pořadu stojí. A to se nám už nechce,“ prohlásil Železný. Doplnil to útokem na veřejnoprávní Českou televizi, přičemž obligátně připomněl její (sedmimiliardový) rozpočet a dovodil, že snímky natočené za peníze koncesionářů by jako tzv. public domain měla dávat zadarmo, zatímco teď s nimi „čile obchoduje“.

Železný se v programu rozloučí také se seriálem Třicet případů majora Zemana, s jedním z děl Československé televize, a to podle svých slov v červnu 2014, kdy Barrandovu doběhne licence. „Pokud budu i nadále po červnu ředitelem této televize, uvidíme, nebudeme kupovat majora Zemana, ani ho nebudeme vysílat,“ uvedl Vladimír Železný.