Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Zemana na Nově sledovalo 1,5 milionu diváků

Televize Nova odvysílala první ze čtyř rozhovorů, do nichž stávající prezident hodlá přijít.

Miloš Zeman předsvědčoval moderátora, že netrpí neduhy, které se mu přičítají. Repro: TV Nova

Zeman předsvědčoval moderátora, že netrpí neduhy, jež se mu přičítají. Repro: TV Nova

Debatu se Zemanem Nova nazvala Cesta na Hrad. Foto: TV Nova

Debatu se Zemanem Nova nazvala Cesta na Hrad. Foto: TV Nova

Debatu se Zemanem moderoval Rey Koranteng. Foto: TV Nova

Debatu se Zemanem moderoval Rey Koranteng. Foto: TV Nova

Hodinovou debatu s prezidentem Milošem Zemanem dnes po 20. hodině sledovalo na televizi Nova zhruba 1,5 milionu diváků starších 15 let, uvádí televize na základě průběžných orientačních výsledků měření sledovanosti od Nielsen Admosphere. Podíl na publiku ve zmíněné obecné cílové skupině čini kolem 30 %.

„V debatě s Reyem Koratengem Miloš Zeman například slíbil, že pokud vyhraje, bude méně namyšlený a sebevědomý. Současný prezident reagoval i na evropské otázky jednak na přijetí samotného eura, ale také postavení ČR v eurozóně, podle něj se naše republika chová ustrašeně a bojíme se, že nás někdo okřikne,“ shrnují z Novy.

Do debaty Nova zvala také Jiřího Drahoše, Zemanova protikandidáta v nadcházejícím druhém kole prezidentské volby, ten ale nepřišel. Se Zemanem bude diskutovat v úterý na Primě a ve čtvrtek v České televizi. Debatu se Zemanem na pondělí chystá televize Barrandov.