V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Značka C&A spustila e-shop pro 11 zemí, včetně Česka

Oděvní firma C&A začátkem března v Česku spustila e-shop. Kromě Česka s internetovým prodejem německá oděvní značka expanduje do dalších 10 zemí - do Chorvatska, Portugalska, Rumunska, Slovenska, Slovinska, Švédska, Finska, Dánska, Řecka a Maďarska. E-shop je pro Česko dostupný v anglickém jazyce, ceny jsou uváděny pouze v eurech.

Zboží do Česka bude C&A dovážet pomocí služby DHL z Německa. Minimální cena objednávky je 19 Eur (tedy zhruba 480 Kč). Za dopravu se českým zákazníkům přičte k celkové objednávce ještě 4,95 Eur (125 Kč). Do Česka se zboží dostane od 4 do 5 dnů od objednání. Při nespokojenosti s objednávkou lze zboží do 30 dnů vrátit zpět bez udání důvodu, zákazník ale zboží odesílá na německou adresu a hradí náklady za zásilku. Na prodejnách, který má C&A v Česku 43, zatím zboží vracet nejde. 

„Internetový obchod je dalším velkým krokem k rozšíření našich aktivit online,“ uvedl Andreas Hammer, ředitel e-commerce C&A pro Evropu. Díky nové platformě může C&A více než zdvojnásobit dosah online aktivit z devíti na dvacet zemí. Vždy v národním jazyce firma zatím provozovala e-shop v Belgii, Německu, Francii, Itálii, Nizozemsku, Rakousku, Polsku, Švýcarsku a Španělsku.